PDF Tlač Email

el_borbetZnačka Borbet je už desaťročia uvedená ako jedna z najúspešnejších značiek v oblasti výroby hliníkových diskov (elektrónov) na svete, je jedným z najväčších dodávateľov hliníkových diskov do prvovýroby automobilov. Viac ako 3400 zamestnancov pracuje v hlavnom závode v Hallenberg-Hesborn.

Súčasťou BORBET group sú aj závody po celom svete, napríklad v Južnej Afrike, USA a Rakúsku. Počiatky budovania rodinnej firmy sú už v roku 1881 vo Vestfálsku. Výrobou hliníkových diskov sa Borbet zaoberá od roku 1977 ako celosvetovo uznávaná značka ponúkajúca zaujímavé dizajny.

K dnešnému dňu je v ponuke viac ako 2000 rôznych typov hliníkových kolies - prémiové, športové, ako aj klasické s uhladeným dizajnom. Kvalita Borbet Vám zaručuje bezpečnú a pohodlnú jazdu do cieľa kdekoľvek na svete.

Vývoj nových, ľahších a pevnejších modelov je založený na skúsenostiach nemeckých technikov detailne sledujúcich produkciu diskov vo svete. Títo následne prispôsobujú vývoj nových dizajnov aktuálnym požiadavkám zákazníkov a trendom.

elektrony_borbet

K najnámenjším dizajnom patrí sedemlúčový disk BORBET CA dodávaný do prvovýroby množstva automobiliek. Vďaka jednoduchému dizajnu a veľkej variácií dostupných priemerov (od 14 do 17 palcov), je vhodný pre použitie na širokom spektre automobilov. Tento disk je navyše vhodný aj pre vozidlá kategórie SUV, ktoré majú zvýšené požiadavky na parametre disku.

Medzi ďalšie zaujímavé varianty patrí dizajn BORBET LV5 ponúkajúci motoristom exkluzívny vzhľad ich vozidla pri zachovaní prijateľnej ceny.

 

V súčasnosti značka BORBET ponúka to správne obutie pre každé masovo vyrábané vozidlo jazdiace po našich cestách, preto neváhajte vsadiť na kvalitu!